אודות

חברת לידסאן  היא חברה בינלאומית המתמחה בתאורת רחוב סולארית .

תאורה בעלת אופי ירוק ושומרת על איכות הסביבה. 

 

החברה שמה לה למטרה להוריד את צריכת החשמל וזיהום היתר הנובע מתאורת רחוב קונבנציונלית ברחבי הארץ ובעולם, לעתיד נקי ולמודל כלכלי טוב יותר.

 

כיום LEADSUN היא החברה המובילה את תחום תאורת הרחוב הסולארית בעולם.

איכות ומקצועיות: בחברתנו הרכיבים המתקדמים ביותר בעולם הטכנולוגי והאלקטרוני ,שימוש בסוללות ליתיום LIFEPO4 המתקדמות בעולם, חיישניי תנועה עם מספר מצבים, עדשות תוצרת osram  ו cree, הרכיבים הייחודיים והבקרים החכמים תוצרת לידסאן, המוח של המערכת המאפשר שליטה מרחוק על פרויקט שלם או מנורה בודדת.

חברתנו עומדת בתקנים בינלאומיים המחמירים ביותר 9001IP 65, LOAD SEST ,STC ISO ,

(חיישני תנועה מאושרים מכון צומות) CE , ROHS

 

 

בישראל יותר ויותר קיבוצים מועצות עיריות וישובים מבינים את הפוטנציאל הרחב של תאורת רחוב סולארית מכמה סיבות: אין צורך בתשתיות החשמל ,תחזוקה נמוכה ,וחיסכון עצום כבר בעלות ההקמה, חיסכון לאורך השנים בתשלומי חשמל ,יותר מכך התמונה הגדולה העתיד של הכדור ההבנה בשמירה על איכות הסביבה וצמצום של זיהומי אור ופגיעה בבעלי חיים ובטבע.  הגוף האחראי מרוויח מכל הכיוונים הן מהבחינה הכלכלית והן מבחינת התושבים והסביבה.  

 

נכון להיום לחברתנו ניסיון מוכח ומבחני תוצאה, הפרויקט הראשון של LEADSUN בעולם נמצא ברמת הנדיב, מעל ל100 גופים שעובדים במצוינות למעלה מ 10 שנים כמו כן כ100 ומעלה פרויקטים ברחבי הארץ  בקיבוצים , מועצות, עיריות  ,רשות הטבע והגנים

וגופים פרטיים.

מערכות תאורה שעובדות כל לילה כל השנה בכל תנאי מזג האוויר.

press to zoom
גיל מאיר מנכ"ל לידסאן ישראל
גיל מאיר מנכ"ל לידסאן ישראל

press to zoom
צוות התקנה
צוות התקנה

press to zoom

press to zoom
1/11